Privaatsuspoliitika

OÜ Corestone Green veebipood A-Killustik (edaspidi A-Killustiku veebipood) on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust.

Käesolev privaatsuspoliitika (edaspidi Privaatsuspoliitika) annab ülevaate meie tegevustest, sh sellest, millist teavet me kogume ja talletame, kuidas Teie poolt edastatud infot kogutakse, kasutatakse, talletatakse ja avalikustatakse, ning Teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega.

A-Killustiku veebipood jätab endale õiguse vajadusel Privaatsuspoliitikat muuta.

Eeldame, et veebipoodi kasutama asudes, olete Privaatsuspoliitikas esitatud põhimõtetega tutvunud ning nõustute nendega.

MILLISEID ANDMEID ME KOGUME JA MIKS?

Talletame Teie poolt sisestatud andmeid, kui Te täidate tellimuse väljad ja/või sooritate ostu A-Killustiku veebipoes.

A-Killustiku veebipood võib paluda Teil teatud veebilehe aladel vabatahtlikult edastada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada
Teie nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi, sh automaatselt edastatavaid, andmeid. Teie poolt edastatud andmeid kasutatakse vastavalt Privaatsuspoliitikas sätestatud tingimustele. Andmete edastamine on vajalik tellimuse täpseks täitmiseks ning kontakteerumise võimaldamiseks juhul, kui tellimuse täitmise asjaolud muutuvad.

A-Killustiku veebipood salvestab Teie IP-aadressi ja kasutab standardset tehnoloogiat nimega “küpsiseid” (cookies). Küpsised on väikesed andmefailid, mis salvestatakse Teie arvutisse veebilehte külastades. Küpsised aitavad Teie veebilehitsejal serveris end automaatselt identifitseerida. Soovi korral võite oma veebilehitsejas küpsiste salvestamise blokeerida, kuid see võib tekitada probleeme lehe teatud alade kasutamisel. Küpsiste kasutamine muudab veebipoes navigeerimise mugavamaks.

Salvestame andmed ka katkestatud tellimuste kohta, et analüüsida võimalikke põhjusi ning parandada oma teenuste kvaliteeti.

KUIDAS ME KASUTAME E-POES KOGUTUD ANDMEID?

Lisaks ülalmainitud, Teie poolt edastatud, informatsiooni kasutamisele, võib A-Killustiku veebipood sisestatud andmeid kasutada võimalike tellimusega seotud probleemide lahendamiseks, kaitseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse kohandamiseks ning uute toodete või teenuste pakkumiseks. Meiega suhtlemisel võime säilitada kirjavahetuse, et selle abil täiustada oma tooteid, teenuseid, veebilehte või parandada klienditeeninduse tööd.

A-Killustiku veebipood avaldab teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale poolele ainult juhul, kui see on vajalik tellimuse kvaliteetseks täitmiseks. Kolmandateks poolteks on
A-Killustiku veebipoe partnerid kaupade ning teenuste müügi, transpordi, veebisaidi halduse ja turunduse valdkondades.

KASUTAJA ÕIGUSED

Teil kui kasutajal on õigus teada, milliseid Teie isikuandmeid me talletame. Teil on õigus neid andmeid parandada, muuta või kustutada. Kui Te soovite oma õigusi rakendada, muuta andmeid või neid kustutada, võtke palun meiega ühendust allpool toodud kontaktandmete kaudu.

TURVALISUS

A-Killustiku veebipood omab vajalikke vahendeid ja meetmeid, et kaitsta veebipoes kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Juurdepääs andmete muutmiseks ja kuvamiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Siinkohal nõustute, et A-Killustiku veebipood ei ole vastutav mistahes “varastatud” andmete Interneti kaudu saatmisel ning käesolevaga vabastate meid mistahes ja kõikidest nõuetest, mis tulenevad või on seotud “vaheltlõigatud” andmete volituseta kasutamisest.

VÄLISLINGID

A-Killustiku veebipood võib kasutada linke kolmandate poolte hallatavatele veebilehtedele. Kui Te klõpsate sellisele lingile, suunatakse Teid A-Killustiku lehelt edasi mõne ettevõtte, asutuse ja/või eraisiku veebilehele. Isegi kui nende veebilehtede vahel eksisteerib seos, ei oma A-Killustiku veebipood kontrolli kolmandate poolte veebilehtede üle. Igaüks neist veebilehtede omanikest käsitab omal viisil andmete kogumist, menetlemist ja privaatsuspoliitikat. Külastades mõnda sellist lehte, peaksite enne andmete jagamist tutvuma eraldi selle veebilehe privaatsuspoliitikaga.

PRIVAATSUSPOLIITIKA TINGIMUSED JA MUUDATUSED

Kasutades A-Killustiku veebipoodi, nõustute Privaatsuspoliitikaga. Kui Te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks Te meie e-poodi kasutada. A-Killustiku veebipood jätab endale õiguse muuta Privaatsuspoliitika tingimusi mistahes ajal.

A-Killustiku veebipoe Privaatsuspoliitikaga kursis olemise eest vastutab veebipoe klient. Kliendi jätkuv veebipoe kasutamine näitab tema nõusolekut mistahes Privaatsuspoliitika muudatusega.

KONTAKTANDMED

Kui Teil on küsimusi seoses Privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest, siis võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@a-killustik.ee.

Soovime Teile meeldivaid oste!